محل تبلیغات شما

ث

بت نام در ارز دیجیتال، چند سالیه که تو ایران خیلی بالا گرفته و خیلیا اومدن و تو این حوزه سرمایه گذاری کردن. اکثر این افراد هم سودای خیلی خوبی از این بازار گرفتن و این نشون میده که این بازار ظرفیت خوبی برای سرمایه گذاری داره.

من توی مقاله‌های مختلفی در مورد ماهیت ارز دیجیتال، انواع ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاری در ارز دیجیتال، با شما صحبت کردم که میتونید توی بخش آموزش و مقالات سایت اونها رو مطالعه کنید. اما امروز می‌خوام به طور تخصصی در مورد خرید ارز دیجیتال با شما صحبت کنم.

یکی از مشکلاتی که اکثر افراد توی بخش سرمایه گذاری ارز دیجیتال دارن اینه که به دلیل تحریم‌هایی که توی ایران هست نمیتونن مستقیما خرید داشته باشن و این باعث شده که خیلی‌ها که علاقمند این حوزه هستند از این بازار بزرگ محروم بشن.

اما باید بگم که توی سالهای اخیر این مشکل کاملا حل شده و کاملا قانونی شما می‌تونید خرید ارز دیجیتال داشته باشید و توی این بازار فعالیت کنید. فقط کافیه آموزش این موضوع رو دیده باشید و بدونید که از چه راهی میشه مطمئن تو این بازار سرمایه گذاری کرد.

خرید ارز دیجیتال از صرافی ها

اولین راه اینه که توی بازار ارز‌های دیجیتال مثل بیت کوین، اتریوم و… ، سرمایه گذاری کنیم اینه که از صرافی‌ها استفاده کنیم. صرافی‌ها چی هستند؟ ببینید همونجوری که ما برای خرید ارز مثل دلار، یورو وارد بازار میشیم و از یه صرافی خرید می‌کنیم، یا وقتی که طلا می‌خوایم میریم صرافی، برای خرید ارز دیجیتال هم میتونیم بریم صرافی و مستقیما از صرافی‌ها خرید کنیم.

توی ایران ما دو نوع صرافی برای ارز دیجیتال داریم. یک صرافی‌های حضوری که شما طبق معمول همیشه میتونید برید و به صورت حضوری خرید ارز دیجیتال داشته باشید و یک نوع صرافی اینترنتی که خب کاملا آنلاین میتونین کل مراحل خرید کردن ارز‌های دیجیتال رو توش طی کنید.

صرافی های آنلاین برای ارز های دیجیتال

اما روشی که من به شما توصیه می‌کنم اینه که اگر میخواید که راحت تر ارز دیجیتال خودتون رو مدیریت کنید، از صرافی‌های آنلاین استفاده کنید. چرا؟ به این دلیل که وقتی شما میرید حضوری خرید می‌کنید، عمدتا هیچ پنل کاربری در اختیارتون نیست که قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال رو ببینید و صرفا باید اخبار رو دنبال کنید تا ببینید که الان قیمت مثلا بیت کوین چقدره و شما چقدر سود کردید یا ضرر کردید.

اما اگر از صرافی‌های آنلاین خرید ارز دیجیتال داشته باشید، به شما یه پنل می‌دن که حساب کاربری شماست و شما میتونید کاملا آنلاین ببیند که چقدر خرید داشتید، چقدر سود کردید، از چه ارز دیجیتالی چقدر دارید و این باعث میشه که یک دید کلی نسبت به سرمایه گذاری خودتون داشته باشید.

برای خواندن ادامه مطلب کلیک کنید.

hooshemalidariran

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها